PLANART Metal ve Yapı San. Tic. Ltd. Şti.

Firmamız 1994 Yılında Alüminyum kapı, doğrama ve panjur sistemleri üzerine faaliyete başlamıştır.

Kendi sektöründe öncü firmalardan biri olan PLANART Metal ve Yapı, yenilikçi sistem çözümlerini hızlı bir şekilde bünyesine katarak müşterilerine kalite ve yeni nesil ürünleri sunmayı firma politikası olarak bu güne kadar devam ettirmiştir.

Kurulduğumuz günden bu güne kadar kaliteli ürün ve satış sonrası desteği olan güçlü firmalarla çalışmak bizim için bir zorunluluk oldu. Bu zorunluluk nedeniyle müşterimizin memnuniyeti ve referansları bu politikamızın doğruluğunu göstermiş ve bizleri teşvik ederek hep daha iyiye yönelmemizi sağlamıştır.

Bu vesileyle halen üretimimizde kullanılan markalar şu şekildedir.

Aluminyum Kapı sistemleri, cephe sistemleri, bölme sistemleri, doğrama ve panjur sistemlerinde halen Türkiye’de en son teknolojiye sahip ve en yenilikçi firma konumundaki Feniş’in üretici bayisi olarak çözüm ortaklığımızı sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz;

Müşteri odaklı çalışmalar ve kurumsal hizmet anlayışı ile teknolojik gelişmeleri takip ederek şirketin sürekli ivme kazanmasını sağlamak ve sektörün markası haline gelmek.

Planartyapı Hakkında

Misyonumuz;

Sektörde daha çağdaş, sistematik ve kurumsal işleyiş kazandırmak, Müşteri menfaatli ürünleri kullanarak güvenebilirliğini sürdürmek, Her kalemde fayda sağlayarak sektördeki güvenilir birimlerle çalışmak.

Sertifikalarımız;

PLANART Metal ve Yapı San. Tic. Ltd. Şti. olarak ISO 9001 Kalite, ISO14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikalarımız bulunmaktadır.  Sertifika logolarına tıklayarak sertifikalarımızı inceleyebilirsiniz.

iso9001 iso14001 OHSAS 18001

Biz Kimiz?

Planart

Farkımız

  • Bilgi ve Tecrübelerimiz
  • Dürüstlük ve Güvenilirliğimiz
  • Personelimiz – Fedakar, Onurlu ve Çalışkan
  • Ürün Kalitemiz
  • Verdiğimiz Servis
Planart

Çalışanlarımız

Prolerimizde Çalışan Ekiplerimiz

İşinde uzman, profesyonel, sertifikalı kadromuz ile yıllardır, alüminyum kapı, doğrama ve panjur sistemleri alanlarında uygulama ve destek vermekteyiz.

Planart Alüminyum kapı, doğrama ve panjur sistemleri

Ürün Satış Ekibi

Ürün Satış ve Bilgilendirme Ekibimiz

Distribütörü olduğumuz markalarımızın ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle, ürün satış ve bilgilendirme ekibimiz ile irtibata geçiniz.